ORDULULAR VAKFI ATAĞA GEÇTİ

ORDULULAR VAKFI ATAĞA GEÇTİ
ORDULULAR VAKFI ATAĞA GEÇTİ
Ordulular Vakfı, yeni dönemde; “eğitim destek hizmetleri” konusunda yeniden atağa geçti. Üniversite çağındaki Ordulu gençleri; “burs” vererek desteklemenin, “gelişim programları” organize ederek kendi ilgi ve yetenek alanlarında azami derecede iyi yetişti

İmkân sahipleri ile ihtiyaç sahipleri arasında, “hayır köprüsü” kuruyor. Bir yandan, web sitesi üzerinden burs başvurularını alırken; öte yandan, nokta ziyaretler yaparak kaynak arıyor.

Bu cümleden olmak üzere, geçtiğimiz günlerde bazı hemşerilerimizin kapısı çalındı. 2021-2022 öğretim yılının eylem planı anlatılıp; doğrudan ya da dolaylı “destek” sözleri alındı.

Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle; her birinin kendi mekânına, makamına gidildi. Deva Partisi Çekmeköy İlçe Başkanı Abdülkadir Kacamer, Çekmeköy Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Epli, Güzle Petrol işletmesinin sahibi Seyfettin Yıldırım, Asya Telekominikasyon firmasının ortağı Naci Ur, Çamlıca Elektrik Yönetim Kurulu Başkanı Enver Kaymaz; ayrı ayrı ziyaret edildi.

Hepsi de yakın ilgi gösterdiler. Vakfın eğitim destek hizmetleri konusunda, muhtelif katkı ve katılım sözleri verdiler.

Ziyaretler, önümüzdeki günlerde de kesintisiz devam edecek. Olabildiğince daha çok gencin elinden tutmak, hayatına dokunmak amacıyla; makul ve mümkün olan her yere gidilecek.