12. Olağan Genel Kurulu yapıldı

12. Olağan Genel Kurulu yapıldı
12. Olağan Genel Kurulu yapıldı

Salgın sebebiyle İç İşleri Bakanlığı'nca ülke geneli ertelenen Genel Kurul toplantıları Mart 2021 itibariyle belirlenen tedbir koşullarıyla yeniden başlamıştı. 

Ordulular Vakfı'mız ertelenen 12. Olağan Genel Kurul toplantısını 27.03.2021 tarihinde Üsküdar Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda tedbirler ışığında Vakıf Mütevelli Üyelerimizin katılımlarıyla gerçekleşti. 

Genel Kurul Divan Heyeti Başkanlığını mütevellimiz Av. Özlem Öztekin Vural'ın, Divan Başkan Yardımcılığını Av. Recep Düzün, Kâtip Üyeliğini ise Salim Alkaptan'ın yaptığı heyet Genel Kurulu yönetti. 

Tek listeyle girilen seçimde mevcut Başkan Zekeriya Erdim ve Aday Yönetim Kurulu Üyeleri katılanların oy birliği ile seçimi kazanarak Ordulular Vakfı'nın kuruluşundan itibaren 13. Başkanı olmuş oldu. 

Genel Kurul'a katılan Mütevelli Üyelerine teşekkürlerini ileten Başkan Zekeriya Erdim, Ordulular Vakfı'nın önümüzdeki döneminde yapılacaklardan ve planlamalarından bahsetti. 

Seçim sonrası tebriklerini iletmek üzere Genel Kurul Salonuna gelen ORDEF Başkanı Sabri Çelebi ve Yönetimi ile yapılan sohbet ve sonrasında çekilen hatıra fotoğrafı ile Genel Kurul sonlandırıldı.